شنبه ١٠ آبان ١٣٩٩
صفحه اصلي > خدمات دانشجویی > نقل و انتقالات 
نقل و انتقالات

      با راه‌اندازی سامانه نقل و انتقالات از تیرماه سال جاری ، دانشجویان مجبور به مراجعه حضوری نخواهند بود و می‌توانند تحت وب و به طور مستقیم تقاضای خود را به دانشگاه مقصد و سازمان مرکزی مطرح و پیگیری کنند.
       خوشبختانه بعد از 30 سال تمام فعالیت‌های نقل و انتقال دانشجویان از صورت دستی خارج شده و کاملاً سیستماتیک و تحت این سامانه انجام خواهد شد.
      انتقال دانشجویان برای فرزندان شهدا، جانبازان ، بيماران خاص و همچنین کسانی که در طول دوران دانشجویی ازدواج می‌کنند، قابل انجام است.
       ملاک برای انتقال دانشجویان تاریخ توزیع دفترچه آزمون است و براساس آئین‌نامه جدید، فردی که بعد از این تاریخ ازدواج کند، می‌تواند برای انتقال خود از واحدی به واحد دیگر اقدام کند.
       این سامانه اصل را بر اعتماد و اطمینان بر گفته‌ها و اظهارات دانشجویان قرار داده و اگر در مراحل نهایی انتقال دانشجویان، اسناد و مدارک آنها فاقد اعتبار باشد، فرآیند انتقال متوقف خواهد شد.
       هزینه بررسی پرونده دانشجویان با توجه به شرایط دانشجو، رشته و مقطع تحصیلی از 32 تا 145 هزار تومان متغیر است.
        انتقال دانشجویان در رشته‌های پزشکی بسیار محدود بوده و سامانه نقل و انتقال به طور حتم نمی‌تواند پاسخگوی میزان بالای تقاضای انتقال دانشجویان باشد
     تذکر : برای دریافت آخرین بخشنامه نقل و انتقالات  و ثبت درخواست ، در بازه زمانی مقرر در آیین نامه ، به آدرس http://std.iau.ir/  مراجعه نمایید

 

منو اصلی
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11449
 بازدید امروز : 256
 کل بازدید : 252695
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 3.3594
آدرس: میبد،کیلومتر 3 جاده میبد یزد، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد میبد
infomaybodiau.ac.ir
كد پستي: 8965151567 ، تلفن : 5-32370161-035