پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
صفحه اصلي 
اخبار > اطلاعيه آيين نامه دانشجويان نمونه دانشگاه آزاد اسلامي


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعيه آيين نامه دانشجويان نمونه دانشگاه آزاد اسلامي

 
   

     

خلاصه اي از آئين نامه انتخاب و معرفي دانشجويان نمونه دانشگاه آزاد اسلامي به استناد بخشنامه شماره 87088/10 مورخ 13/11/94 و الحاقيه شماره 96515/10 مورخ 18/12/95

(پرتال واحد ميبد-حوزه معاونت دانشجويي-بخشنامه و الحاقيه و فرمهاي دانشجوي نمونه)

نظر به اينكه  ارتقاي سطح علمي، فرهنگي و شخصيتي دانشجويان با ايجاد انگيزه، الگوهاي مناسب عيني، فضاي رقابتي پويا و فعاليت آنان در زمينه هاي علمي، پژوهشي و فرهنگي رشد و شتاب بيشتري خواهد داشت و با پايبندي به ارزش هاي والاي ديني و انساني در عرصه هاي ياد شده سرآمد محسوب مي شوند كه مطابق شرايط ذيل، دانشجوي نمونه كه موفق به كسب امتيازات لازم شده باشد انتخاب و معرفي خواهد شد.

دانشجوي نمونه:

فردي است كه داراي استعدادهاي برتر آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و اجتماعي و شئونات دانشجويي بوده و بالاترين امتياز را از بين ساير دانشجويان بر حسب گروه آموزشي و در ميان دانشجويان هم گروه خود كسب نمايند.

شرايط شركت كنندگان:

دانشجوياني كه حداقل نيمي از واحدهاي درسي خود را تا پايان نيمسال اول 96-95 بر اساس سرفصل مصوب رشته و مقطع تحصيلي با كسب ميانگين:

-مقطع كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته با ميانگين كل (18)   -مقطع كارشناسي ارشد با ميانگين كل (17)

-دكتراي تخصصي با ميانگين كل(17)مشروط بر آنكه امتحان جامع را گذرانده باشند.(معدل در هيچ يك ازمقاطع پايين تر نبايد كمتر از 16 باشد)

نحوه امتياز دهي:(امتياز دهي آموزشي توسط مدير/معاونت آموزش بررسي و فرم هاي مربوطه تكميل و به همراه كارنامه كل تاييد شده تحويل مي گردد)

مقطع تحصيلي

علمي

فرهنگي و اجتماعي

شئونات دانشجويي

جمع

آموزش

پژوهشي

كارداني و كارشناسي ناپيوسته

45

20-6

30-10

5-3

100

كارشناسي

40

25-6

30-10

5-3

100

كارشناسي ارشد ناپيوسته

28

42-15

25-10

5-3

100

دكتري تخصصي Ph.D

18

52-20

25-10

5-3

100

 

* هردانشجو علاوه بر داشتن حداقل شرط معدل بايد 50% امتياز از بخش هاي علمي، فرهنگي و اجتماعي و شئونات دانشجويي را نيز كسب كند.

* دانشجويان دكتراي تخصصي بايد آزمونهاي استاندارد زبان انگليسي را گذرانده و يا مدرك EPTداشته باشند.

*تكميل فرم ها و ارائه گواهي يا تاييديه براي كليه فعاليت هاي پژوهشي، فرهنگي و اجتماعي ضروري است و صرفا" فعاليت هاي صورت گرفته در طي دوره مقطع تحصيلي فعلي دانشجو ملاك محاسبه و امتيازدهي بر حسب گروه آموزشي مورد رسيدگي قرار مي گيرد.

*دانشجويان لازم است فرم هاي مربوطه را از سايت فوق دريافت و تكميل نموده و مستندات انجام فعاليت هاي پژوهشي خود شامل؛ چاپ مقالات در مجلات معتبر خارجي، مجلات علمي پژوهش و علمي ترويجي، ارائه مقاله در همايش ها و كنفرانس هاي داخلي و بين المللي، مجري يا همكاري در انجام طرح هاي تحقيقاتي، تاليف، ترجمه و گردآوري كتاب، اختراع، ابداع و نوآوري، تجاري سازي ايده، عضويت در انجمن هاي علمي دانشجويي، كسب مقام در مسابقات علمي كشوري و بين المللي كه با عنوان دانشگاه آزاد اسلامي شركت كرده است را تا 31 ارديبهشت ماه به تاييد معاونت پژوهشي واحد رسانده و به مدير امور دانشجويي تحويل نمايند.

*گواهي كسب مقام در مسابقات قرآني، عضويت در كانون هاي فرهنگي و تشكل هاي اسلامي، چاپ مقاله و يا همكاري در انتشار نشريات دانشگاهي داراي مجوز را به تاييد مديريت دفتر فرهنگ اسلامي آقاي زرافشان رسانده و  تحويل نمايد.

*گواهي كسب مقام درمسابقات ورزشي، كارت مربي گري و داوري در رشته هاي ورزشي به تاييد مسئول تربيت بدني آقاي فلاح رسانده تحويل نماييد.

*گواهي مشاركت در امداد رساني در حوادث و اردوهاي سازندگي ايثارگري به تاييد مسئول بسيج اساتيد آقاي مهندس فلاحيان رسانده و تحويل نماييد و امتياز دهي شئونات دانشجويي توسط كميته مربوطه بررسي وامتيازدهي مي گردد.                                   

                                                                                                                                      دبير انتخاب دانشجوي نمونه                                                                                                                                                     فيض پور09133523910

 

دانشجويان متقاضي مي بايست آيين نامه مذكور را مطالعه و با تكميل فرم ها و پيوست مستندات به حوزه معاونت دانشجويي واحد مراجعه نمايند .
جهت دانلود آيين نامه انتخاب دانشجوي نمونه روي كلمه دانلود كليك نماييد .

 


٠٨:٤٤ - سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ٧٢١    /    تعداد نمایش : ٨٨٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 49323
 بازدید امروز : 37
 کل بازدید : 132878
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0.2031
آدرس: میبد،کیلومتر 3 جاده میبد یزد، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد میبد
infomaybodiau.ac.ir
كد پستي: 8965151567 ، تلفن : 5-32370161-035